Typ pojazdu: Pociąg
Serwuje: NS
Trasa przebiega przez: Hoogvliet, Rotterdam, Ridderkerk, Dordrecht, Zwijndrecht, Hendrik-Ido-Ambacht, Barendrecht
Długość trasy: 23 km.
Czas podróży: 59 min.
Aktualny czas w miejscowości: 20:00
oglądaj online
Kierunek 1 | Kierunek 2 |
---|---|
0 w drodze | 0 w drodze |