Zaloguj się do swojego profilu
Sankt Petersburg
Harmonogram
Przewoźnicy
Przystanki
Dziennik
Czat
Ocena
Historia zmian
O projekcie
Bustime
POI
Wybór miasta
Kraków
Harmonogram
Autobus 152
Długość trasy: 25 km.
Czas podróży: 63 min.
Serwuje:
MPK S.A. w Krakowie
oglądaj online
edycja harmonogramu
Kierunek 1
Kierunek 2
0 w drodze
0 w drodze
Czyżyny Dworzec
Dąbrowskiej
Os. Kościuszkowskie
Dh Wanda
Dh Wanda
Os. Na Lotnisku
Os. Strusia
Wiślicka
Os. Akademickie Pk
Os. Oświecenia
Park Wodny
Słoneckiego
Rondo Barei
Miechowity
Rondo Młyńskie
Pilotów
Narzymskiego
Brodowicza
Rondo Mogilskie
Lubicz
Teatr Słowackiego
Stary Kleparz
Teatr Bagatela
Uj / Ast
Cracovia Błonia
Instytut Reumatologii
Przegon
Piastowska
Tondosa (Nż)
Lajkonika (Nż)
Strzelnica
Sielanka
Park Decjusza
Panieńskich Skał
Grabowa
Chełm
Raczkiewicza (Nż)
Leśmiana
Olszanica Kapliczka (Nż)
Cmentarz Olszanica (Nż)
w górę
Cmentarz Olszanica (Nż)
Olszanica Kapliczka (Nż)
Leśmiana
Raczkiewicza (Nż)
Chełm
Grabowa
Panieńskich Skał
Park Decjusza
Sielanka
Strzelnica
Lajkonika (Nż)
Tondosa (Nż)
Owcy-Orwicza
Piastowska
Przegon
Instytut Reumatologii
Cracovia Błonia
Muzeum Narodowe
Uj / Ast
Teatr Bagatela
Stary Kleparz
Teatr Słowackiego
Lubicz
Rondo Mogilskie
Brodowicza
Narzymskiego
Pilotów
Rondo Młyńskie
Miechowity
Rondo Barei
Park Wodny
Os. Oświecenia
Os. Akademickie Pk
Wiślicka
Os. Strusia
Os. Na Lotnisku
Os. Kościuszkowskie
Dąbrowskiej
Czyżyny Dworzec
w górę
Google Play
App Store
Połączenie
Github
Pomoc
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Latviešu
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Suomen
Čeština
Беларуская
Русский
Українська
Otwarte dane w transporcie publicznym
|
Blog
|
support@busti.me