Zaloguj się do swojego profilu
Kraków
Harmonogram
Przewoźnicy
Przystanki
Dziennik
Czat
Ocena
Historia zmian
O projekcie
Bustime
POI
Wybór miasta
Kraków
Harmonogram
Autobus 469
Długość trasy: 16 km.
Czas podróży: 40 min.
Serwuje:
MPK S.A. w Krakowie
oglądaj online
edycja harmonogramu
Kierunek 1
Kierunek 2
2 w drodze
0 w drodze
Prądnik Biały Wschód
Bociana
Zawodzie
Siewna Wiadukt
Clepardia
Mackiewicza
Imbramowska
Opolska Estakada
Ur Al. 29 Listopada
Biskupa Prandoty
Cmentarz Rakowicki Zachód (Nż)
Nowy Kleparz
Radio Kraków
Plac Inwalidów
Agh / Ur
Muzeum Narodowe
Jubilat
Konopnickiej
Rondo Grunwaldzkie
Ludwinów
Rondo Matecznego
Kamieńskiego Wiadukt (Nż)
Bonarka
Kamieńskiego
Makowa
Malborska
Sułkowskiego
Malborska Szkoła
Wola Duchacka
Karpińskiego
Tuchowska
Bochenka (Nż)
Łużycka (Nż)
Piaski Wielkie
Piaski Wielkie
w górę
w górę
Google Play
App Store
Połączenie
Github
Pomoc
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Latviešu
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Suomen
Čeština
Беларуская
Русский
Українська
Otwarte dane w transporcie publicznym
|
Blog
|
support@busti.me