Zaloguj się do swojego profilu
Kraków
Harmonogram
Przewoźnicy
Przystanki
Dziennik
Czat
Ocena
Historia zmian
O projekcie
Bustime
POI
Wybór miasta
Kraków
Harmonogram
Autobus 669
Długość trasy: 21 km.
Czas podróży: 53 min.
Serwuje:
MPK S.A. w Krakowie
oglądaj online
edycja harmonogramu
Kierunek 1
Kierunek 2
0 w drodze
0 w drodze
Nowy Bieżanów P+R
Ćwiklińskiej
Nowy Prokocim
Teligi
Prokocim Szpital
Wlotowa
Bieżanowska
Kabel
Dworcowa
Cmentarz Podgórski
Podgórze Ska
Plac Bohaterów Getta
Św. Wawrzyńca
Miodowa
Starowiślna
Poczta Główna
Plac Wszystkich Świętych
Filharmonia
Teatr Bagatela
Stary Kleparz
Teatr Słowackiego
Dworzec Główny Zachód
Politechnika
Nowy Kleparz
Szpital Narutowicza
Bratysławska
Krowodrza Górka P+R
w górę
Krowodrza Górka P+R
Bratysławska
Szpital Narutowicza
Nowy Kleparz
Politechnika
Teatr Słowackiego
Stary Kleparz
Teatr Bagatela
Filharmonia
Plac Wszystkich Świętych
Poczta Główna
Starowiślna
Miodowa
Św. Wawrzyńca
Plac Bohaterów Getta
Podgórze Ska
Cmentarz Podgórski
Dworcowa
Kabel
Bieżanowska
Wlotowa
Prokocim Szpital
Teligi
Nowy Prokocim
Ćwiklińskiej
Nowy Bieżanów P+R
w górę
Google Play
App Store
Połączenie
Github
Pomoc
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Latviešu
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Suomen
Čeština
Беларуская
Русский
Українська
Otwarte dane w transporcie publicznym
|
Blog
|
support@busti.me