Zaloguj się do swojego profilu
Stein
Harmonogram
Przewoźnicy
Przystanki
Dziennik
Czat
Ocena
Historia zmian
O projekcie
Bustime
POI
Wybór miasta
Landsmeer
Harmonogram
Pociąg Sprinter
Typ pojazdu:
Pociąg
Serwuje:
NS
Trasa przebiega przez:
Heerhugowaard
,
Heiloo
,
Purmerend
,
Landsmeer
,
Heemskerk
,
Hoorn
,
Alkmaar
,
Castricum
,
Beverwijk
,
Haarlem
Długość trasy: 99 km.
Czas podróży: 248 min.
Aktualny czas w miejscowości: 20:03
oglądaj online
edycja harmonogramu
Kierunek 1
Kierunek 2
0 w drodze
0 w drodze
Amsterdam Centraal
Amsterdam Sloterdijk
Halfweg-Zwanenburg
Haarlem Spaarnwoude
Haarlem
Bloemendaal
Santpoort Zuid
Santpoort Noord
Driehuis
Beverwijk
Heemskerk
Uitgeest
Castricum
Heiloo
Alkmaar
Alkmaar Noord
Heerhugowaard
Obdam
Hoorn
w górę
Alkmaar
Heiloo
Castricum
Uitgeest
Heemskerk
Beverwijk
Driehuis
Santpoort Noord
Santpoort Zuid
Bloemendaal
Haarlem
Haarlem Spaarnwoude
Halfweg-Zwanenburg
Amsterdam Sloterdijk
Amsterdam Centraal
w górę
Otwarte dane
Połączenie
Blog
Github
Pomoc
Wsparcie:
support@busti.me
© 2024 Bustime Unipessoal LDA.
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Latviešu
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Suomen
Čeština
Беларуская
Русский
Українська