Zaloguj się do swojego profilu
Rzym
Harmonogram
Przewoźnicy
Przystanki
Dziennik
Czat
Ocena
Historia zmian
O projekcie
Bustime
POI
Wybór miasta
Rzym
Harmonogram
Autobus 16
Długość trasy: 8 km.
Czas podróży: 22 min.
Serwuje:
Atac
oglądaj online
edycja harmonogramu
Kierunek 1
Kierunek 2
2 w drodze
2 w drodze
Costamagna
Montecastrilli
Nocera Umbra/Otricoli
Nocera Umbra/Narni
Nocera Umbra/Tuscolana
Tuscolana/Amelia
Tuscolana/Assisi
Monselice/Stazione Tuscolana
Ragusa
Villa Fiorelli
Alghero
La Spezia/Lodi
Lodi (Mc)
La Spezia/Monza
Brindisi-San Giovanni (Ma - Mc)
Porta S. Giovanni
P.Za S. Giovanni In Laterano (H)
Merulana/Labicana
Merulana/Brancaccio
S. Maria Maggiore
Termini (Ma-Mb-Fs)
Volturno/Gaeta
Volturno/Cernaia
Palestro
Xx Settembre/Piave
Xx Settembre
w górę
Xx Settembre
Volturno/Cernaia
Volturno
Termini (Ma-Mb-Fs)
S. Maria Maggiore
Merulana/Brancaccio
Merulana/Mecenate
Merulana/Labicana
Merulana/S. Giovanni
Appia-San Giovanni (Ma - Mc)
Taranto/Rimini
Monza/Taranto
La Spezia-Lodi (Mc)
La Spezia/Lodi
Alghero
Villa Fiorelli
Ragusa
Monselice/Stazione Tuscolana
Tuscolana/Gela
Tuscolana/Amelia
Nocera Umbra/Tuscolana
Nocera Umbra/Narni
Nocera Umbra/Otricoli
Montecastrilli
Costamagna
w górę
Google Play
App Store
Połączenie
Github
Pomoc
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Latviešu
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Suomen
Čeština
Беларуская
Русский
Українська
Otwarte dane w transporcie publicznym
|
Blog
|
support@busti.me