Zaloguj się do swojego profilu
Rzym
Harmonogram
Przewoźnicy
Przystanki
Dziennik
Czat
Ocena
Historia zmian
O projekcie
Bustime
POI
Wybór miasta
Rzym
Harmonogram
Autobus 19NAV
Długość trasy: 16 km.
Czas podróży: 40 min.
Serwuje:
Atac
oglądaj online
edycja harmonogramu
Kierunek 1
Kierunek 2
0 w drodze
0 w drodze
P.Za Di Porta Maggiore
S. Croce In Gerusalemme
Via S. Croce In Gerusalemme
Via S. Croce In Gerusalemme/Statilia
P.Le Tiburtino
Tiburtina/Marrucini
Tiburtina/Reti
Verano/De Lollis
Verano
Universita La Sapienza
Regina Elena/V.Le Universita
Policlinico (H)
V.Le Regina Margherita/Morgagni
Regina Margherita/Galeno
V.Le Regina Margherita/Nomentana
V.Le Regina Margherita/Nizza
Buenos Aires
Liegi/Bellini
Liegi/Ungheria
Rossini
Bioparco
Aldrovandi
Galleria Arte Moderna
Museo Etrusco Villa Giulia
Flaminia/Belle Arti
Belle Arti
Ministero Marina
Azuni/Min. Marina
P.Za Cinque Giornate
Lepanto (Ma)
Milizie/Distretto Militare
Milizie/Angelico
Leone Iv
Risorgimento/S. Pietro
w górę
Risorgimento/S. Pietro
Bastioni Di Michelangelo
Ottaviano (Ma)
Milizie/Distretto Militare
Lepanto (Ma)
P.Za Cinque Giornate
Ministero Marina
Belle Arti
Museo Etrusco Villa Giulia
Galleria Arte Moderna
Aldrovandi
Bioparco
Rossini
Liegi/Ungheria
Liegi/Bellini
Buenos Aires
V.Le Regina Margherita/Nizza
V.Le Regina Margherita/Nomentana
Regina Margherita/Galeno
V.Le Regina Margherita/Morgagni
Policlinico (H)
Regina Elena/V.Le Universita
Universita La Sapienza
Verano
De Lollis/Verano
De Lollis/Irpini
Marrucini
Sardi
Scalo S. Lorenzo/Talamo
Scalo S. Lorenzo/P. Maggiore
P.Za Di Porta Maggiore
w górę
Google Play
App Store
Połączenie
Github
Pomoc
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Latviešu
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Suomen
Čeština
Беларуская
Русский
Українська
Otwarte dane w transporcie publicznym
|
Blog
|
support@busti.me