Zaloguj się do swojego profilu
Rzym
Harmonogram
Przewoźnicy
Przystanki
Dziennik
Czat
Ocena
Historia zmian
O projekcie
Bustime
POI
Wybór miasta
Rzym
Harmonogram
Autobus 69
Długość trasy: 16 km.
Czas podróży: 41 min.
Serwuje:
Atac
oglądaj online
edycja harmonogramu
Kierunek 1
Kierunek 2
3 w drodze
4 w drodze
L.Go Pugliese
Ojetti/Primoli
Ojetti/Tosatti
Jonio/Talenti
Jonio/Bandello
Jonio/Monte Fascia
Jonio/Monte Rocchetta
Jonio (Mb1)
Prati Fiscali/Val Di Lanzo
Prati Fiscali/Valtournanche
Prati Fiscali/Val DAla
Prati Fiscali/Villa Spada
Prati Fiscali/Salaria
Foro Italico/Moschea
Foro Italico/Campi Sportivi
Foro Italico/Tor Di Quinto
Tor Di Quinto/Fornaci
Tor Di Quinto/Lupi
Tor Di Quinto/Riano
Lgt M.Llo Diaz/Ponte Milvio
Lgt M.Llo Diaz/Min. Esteri
De Bosis
De Bosis/Stadio Tennis
Lgt Cadorna/Ostello Gioventu
Maresciallo Giardino
V.Le Angelico/Maresciallo Giardino
V.Le Angelico/Durazzo
V.Le Angelico/Dardanelli
Clodio
w górę
Clodio
C.Ne Clodia/Muggia
C.Ne Clodia/Durazzo
Maresciallo Giardino
Lgt Cadorna/M.Llo Giardino
Lgt Cadorna/Ostello Gioventu
De Bosis/Stadio Tennis
Lgt M.Llo Diaz/De Bosis
Lgt M.Llo Diaz/Min. Esteri
Lgt M.Llo Diaz/Ponte Milvio
Tor Di Quinto/Riano
Tor Di Quinto/Lupi
Tor Di Quinto/Fornaci
Foro Italico/Moschea
Salaria/Ponte Salario
Prati Fiscali/Villa Spada
Prati Fiscali/Val DAla
Prati Fiscali/Valtournanche
Prati Fiscali/Val Di Sangro
P.Le Jonio
Jonio (Mb1)
Jonio/Capraia
Jonio/Monte Fascia
Jonio/Bandello
Jonio/Talenti
Ojetti/Tosatti
Ojetti/Primoli
L.Go Pugliese
w górę
Google Play
App Store
Połączenie
Github
Pomoc
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Latviešu
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Suomen
Čeština
Беларуская
Русский
Українська
Otwarte dane w transporcie publicznym
|
Blog
|
support@busti.me