Zaloguj się do swojego profilu
Tambow
Harmonogram
Przewoźnicy
Przystanki
Dziennik
Czat
Ocena
Historia zmian
O projekcie
Bustime
POI
Wybór miasta
Tambow
Harmonogram
Autobus 17
Długość trasy: 24 km.
Czas podróży: 60 min.
oglądaj online
edycja harmonogramu
Kierunek 1
Kierunek 2
0 w drodze
0 w drodze
Карла Маркса (Магистральная)
Кольцевая
Рылеева
Глазная больница
Детская больница (Рылеева)
Школа 31
Арженка
Трикотажная фабрика
Лысогорская
Подгорная
Колхозная (Карла Маркса)
Северный гастроном
Пирогова
Чичканова (Карла Маркса)
Пензенская (Карла Маркса)
Московская (Карла Маркса)
Центральный рынок (Красная)
Пролетарская (Интернациональная)
ДК Знамя труда
Елецкая
Ж/д техникум
Поликлиника 4
Новолипецкая
Белый Бак
Авторемонтный завод
Рубежная
Магазин (пер. Ново-рубежный)
Гостиница Восход
Островитянова
Новолагерная
ЦРБ
Лермонтовская (Юрия Гагарина)
Рубежная
Авторемонтный завод
Белый Бак
Поликлиника 4
Гагарина
Ж/д техникум
Елецкая
Пролетарская (Октябрьская)
Центральный рынок (Октябрьская)
Центральный рынок (Карла Маркса)
Октябрьская (Карла Маркса)
Куйбышева
Пензенская (Карла Маркса)
Чичканова (Карла Маркса)
Пирогова
Северный гастроном
Колхозная (Карла Маркса)
Подгорная
бульвар Энтузиастов
1-я Высотная
2-я Высотная
w górę
w górę
Google Play
App Store
Połączenie
Github
Pomoc
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Latviešu
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Suomen
Čeština
Беларуская
Русский
Українська
Otwarte dane w transporcie publicznym
|
Blog
|
support@busti.me